Hanoi Baroque
Dokončili jsme další video ... Zkoušeli jsme si představit jak bychom asi viděli svět, 
kdyby nás většinu našeho života obklopovaly zdi budhistického kláštera ?  …  
A pak bychom se vydali na cestu a dívali se okolo sebe … Dávalo by nám to nějaký smysl ? … 
Dokázali bychom pochopit současné prolínání civilizací a kultur ? … 
Paradox protikladů dnešní doby?
Help Me Please!

Kdybychom tak měli křídla a mohli létat vysoko nad zemí … Podívat se dolů z výšky …

Sen člověka od nepaměti … Naše božská kamarádka Nataša to dokáže … Umí vzlétnout … Vidí krásnou přírodu … A vidí také člověka … Jak žije na Zemi ... O co se snaží … Co dělá … Někdy krásné věci … A někdy úplně šílené věci

The last Train

Tohle video je o cestě ... O tom, že každý z nás po nějaké cestě jde ... O tom, že cesta je vlastně volba a že nejlepší na našem životě je možnost zvolit si cestu podle sebe ... Podle toho, co vyhovuje nám ... A protože já miluju vlaky, tak je to taky o nich ... Cesta vlakem je volba starých pořádků ... Podléhá pevnému řádu a osvědčenému systému, který funguje už dlouho a můžu se na něj spolehnout ... Tak mi nějak teď připadá, že je správný čas na tohle video ... O cestě, o volbě ... O tom, kam se na konci toho videa vypravím.

Don'tThink!
Tohle byla druhá skladba večera na párty 1.srpna ve Slavonicích. Jedenáct minut před devátou jsem spustil do příšeří sálu trochu děsivé intro a ve 21.00 to vybuchlo. Během večera vznikalo živé video. Vystoupila se mnou ještě nádherná houslistka Sára Zvěřinová, špičkový trumpeťák Martin Jůzl, můj parťák z Amsterdamu bubeník Tomáš Marek, elegantní perkussista v modrém Sváťa Daněk, dokonalá standing deklamérka Jana Zvěřinová... a dvě tanečnice a tanečník (krásní mladí lidé s dlouhýma nohama).
Anybody Home

Tahle skladba mi ležela v šuplíku 13 let. Jmenuje se Anybody home. Tenkrát bylo ještě moc brzo ji vypustit do světa, no a teď se hodila. Je to veselá písnička o holce, která dělá, že není doma, nezvedá telefon a snaží se (marně) pochopit, co je to Rock and Roll a proč to existuje.

On the Day before Day after

Kdysi jsem se Šum svistu natočil písničku Pročpak si trochu nezatancovat. No a tak jsme si teď zase s našimi tanečníky ze Saint Romain trochu zatancovali. Tahle skladba se jmenuje "On the Day before the Day after".

The dawn on the Desert

Video The Dawn on the Desert. To je posledni (13tá) skladba na 2LP vinylu Psychedelic Adult Music. Se stuhou tančí krásná Belinda Königová a video jsme ustříhali takhle.