The dawn on the Desert

Video The Dawn on the Desert. To je posledni (13tá) skladba na 2LP vinylu Psychedelic Adult Music. Se stuhou tančí krásná Belinda Königová a video jsme ustříhali takhle.

On the Day before Day after

Kdysi jsem se Šum svistu natočil písničku Pročpak si trochu nezatancovat. No a tak jsme si teď zase s našimi tanečníky ze Saint Romain trochu zatancovali. Tahle skladba se jmenuje "On the Day before the Day after".

Anybody Home

Tahle skladba mi ležela v šuplíku 13 let. Jmenuje se Anybody home. Tenkrát bylo ještě moc brzo ji vypustit do světa, no a teď se hodila. Je to veselá písnička o holce, která dělá, že není doma, nezvedá telefon a snaží se (marně) pochopit, co je to Rock and Roll a proč to existuje.

Don'tThink!
Tohle byla druhá skladba večera na párty 1.srpna ve Slavonicích. Jedenáct minut před devátou jsem spustil do příšeří sálu trochu děsivé intro a ve 21.00 to vybuchlo. Během večera vznikalo živé video. Vystoupila se mnou ještě nádherná houslistka Sára Zvěřinová, špičkový trumpeťák Martin Jůzl, můj parťák z Amsterdamu bubeník Tomáš Marek, elegantní perkussista v modrém Sváťa Daněk, dokonalá standing deklamérka Jana Zvěřinová... a dvě tanečnice a tanečník (krásní mladí lidé s dlouhýma nohama).
The last Train

Tohle video je o cestě ... O tom, že každý z nás po nějaké cestě jde ... O tom, že cesta je vlastně volba a že nejlepší na našem životě je možnost zvolit si cestu podle sebe ... Podle toho, co vyhovuje nám ... A protože já miluju vlaky, tak je to taky o nich ... Cesta vlakem je volba starých pořádků ... Podléhá pevnému řádu a osvědčenému systému, který funguje už dlouho a můžu se na něj spolehnout ... Tak mi nějak teď připadá, že je správný čas na tohle video ... O cestě, o volbě ... O tom, kam se na konci toho videa vypravím.